Počas minulého týždňa reprezentovali naši žiaci od 4. až po 9. ročník školu v školskej športovej lige vo vybíjanej, organizovanej mestom Žilina.
Svedomito trénovali, zdokonaľovali svoje zručnosti počas celého roka a na turnajoch predviedli všetko, čo sa naučili. Hoci sa tento rok ani jednému tímu nepodarilo postúpiť ďalej, deti získali cenné skúsenosti, ktoré určite zúročia v budúcnosti. Veríme, že o rok sa nám podarí dosiahnuť ešte lepšie výsledky.
Ďakujeme všetkým dievčatám i chlapcom za ich snahu, bojovnosť a vzornú reprezentáciu školy. 👏🏐💙
